Kullanım Şartları

1-) Hızlı Okuma Derneği'nin Mega Hafıza Ltd.Şti. ile işbirliği sonucunda web sitemizden ücretsiz olarak sunulan hizmetlerden faydalanmak için kullanıcıların kayıt formlarını kullanarak üye olmaları gerekmektedir.

2-) Formları dolduran kullanıcılara girmiş oldukları eposta adreslerinin doğruluğunu kontrol etmek için bildirdikleri eposta adresine bir onay mesajı gönderilir ve sadece bu onay mesajındaki bağlantıya(linke) tıklayan kullanıcıların kaydı alınır.

3-) Kayıt yaptıran kullanıcılar Hızlı Okuma Derneği ve Mega Hafıza Ltd.Şti.'ye ait sitelerden ilgilendikleri konuyla ilgili eposta mesajı almayı kabul etmiş olurlar. İlgilendikleri konularla ilgili yeni duyurular oldukça sisteme kayıtlı eposta adreslerine mesajlar gönderilecektir.

4-) Kayıtlı kullanıcıların bilgileri tarafımızca gizli tutulmaktadır. Detaylı bilgi için "Gizlilik Politikası" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Üyelikten Çıkma:

1-) Kullanıcılar istedikleri anda üyeliklerini bitirebilirler. Böylece bizden yeni eposta mesajları almazlar.

2-) Üyeliklerini bitirmek isteyen kullanıcılar kendilerine gönderilen herhangi bir eposta mesajının üstünde ve altında bulabilicekleri "üyelikten çıkmak istiyorum" bağlantısına tıklayarak kayıtlarını sistemimizden anında silebilirler.