Gizlilik Politikamız

Hızlı Okuma Derneği'nin kullanıcı bilgileriyle ilgili gizlilik politikaları aşağıda belirtilmiştir.

1-) Sitelerimizden kişisel bilgi olarak kullanıcılardan sadece ad, soyad ve eposta adresleri alınmaktadır.

2-) Kayıt sırasında sizden alınan eposta adreslerine talep ettiğiniz eğitimler ve daha sonra konuyla ilgili faydalanabileceğiniz bilgiler gönderilmektedir.

3-) Gönderilecek epostalar anyı zamanda derneğimizin de başkanı olan Melik Duyar tarafından hazırlanan bilgileri içermektedir. Dolayısıyla epostaları Mega Hafıza ve Melik Duyar imzasıyla alacaksınız. 

4-) Her ne amaçla olursa olsun, hızlıokuma.org sitesinden kayıt yaptıran kullanıcıların ad, soyad ve eposta adresleri gibi her türlü kişisel bilgileri gizlilik altındadır.

5-) Bunların hiç bir şekil altında kişilerin özel izinleri olmaksızın üçüncü şahıslara veya kuruluşlara verilmesi söz konusu değildir.

6-) Kullanıcılarımızdan üyeliklerini sonlandıranların kişisel bilgilerinin tamamı veritabanlarımızdan silinmekte ve bunlara ait hiç bir bilgi sistemimizde tutulmamaktadır.

Hızlı Okuma Derneği kişisel bilgilerinizin korunacağını taahhüt eder.

Üyelikten Çıkma:

1-) Kullanıcılar istedikleri anda üyeliklerini bitirebilirler. Böylece bizden yeni eposta mesajları almazlar.

2-) Üyeliklerini bitirmek isteyen kullanıcılar kendilerine gönderilen herhangi bir eposta mesajının üstünde ve altında bulabilicekleri "üyelikten çıkmak istiyorum" bağlantısına tıklayarak kayıtlarını sistemimizden anında silebilirler.